Auta z Japonii - dlaczego warto?

Auta z Japonii - dlaczego warto?

Samochody z Japonii reprezentują sobą moc, klasę i przyjazną cenę. Wszystko to ze względu na ich jakość – samochody sprowadzane z Japonii często mają kompletne wyposażenie, duże osiągi silnika i bardziej dopracowany design. Przeczytaj, w czym tkwi przewaga japońskiego przemysłu motoryzacyjnego!

Auta z Japonii – esencja luksusu

Dlaczego samochodu sprowadzane z Japonii są tak popularne i pożądane nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie? Przede wszystkim europejskie wersje aut japońskiej produkcji nie zawsze są w pełni wyposażone. Brakuje im kompleksowych pakietów multimedialnych, silniki mają ograniczone zasięgi, a we wnętrzu nie ma wielu detali i ozdób.

Natomiast auta z Japonii sprowadzane przez specjalistów oferują luksusowe dodatki i pełne pakiety wyposażenia. Poza tym, słyną one z naprawdę wysokich osiągów, idealnie dobranego nagłośnienia, rozbudowanych systemów nawigacji, dodatkowych systemów bezpieczeństwa i dodatków ułatwiających poruszanie się po drodze na przykład kamer 360 stopni. A co ważne, cena sprawdzanych japońskich samochodów jest nawet o kilkadziesiąt procent niższa niż w Europie!

Auto z Japonii – przebogaty wybór marek

Kraj Kwitnącej Wiśni to nie tylko popularne marki, takie jak Mercedes i BMW, ale i unikatowe perełki, a nawet zabytkowe pojazdy, takie jak klasyczne Mercedesy z lat 80 i 90 czy muscle cary. Wybór samochodów z Japonii jest naprawdę imponujący i wielu uważa, że oferuje zdecydowanie więcej niż europejskie salony.

Japończycy słyną z dbałości o detale i estetyczny design, dlatego właśnie dostarczają pojazdy o starannie dopracowanym stanie technicznym. Co więcej, w Japonii auta są naprawiane najczęściej na częściach oryginalnych, dlatego nie musisz obawiać się chińskich zamienników.

Czy warto sprowadzić auto z Japonii?

Odpowiedź brzmi tak, ale tylko ze sprawdzonymi specjalistami, którzy kompleksowo zadbają o to, aby cały proces przebiegł szybko, a przede wszystkim bezpiecznie i zgodnie z prawem. Właśnie taką usługę oferuje firma Sakura Motors – auta z Japonii są na wyciągnięcie ręki!

Jak wygląda usługa sprawdzania pojazdu? Wystarczy skontaktować się z ekspertami, przedstawić swoje oczekiwania i poczekać na dopracowaną ofertę pojazdów. Firmy sprowadzające samochody zajmują się ich transportem i dopełnieniem formalności, więc nie tracisz czasu, nerwów, a także pieniędzy na nietrafne wybory.