Jak zostać kierowcą Bolt? Sprawdź najważniejsze informacje!

Jak zostać kierowcą Bolt? Sprawdź najważniejsze informacje!

Firmy świadczące usługi transportowe na wezwanie takie jak Bolt zrewolucjonizowały rynek taksówkarski. Obecnie w wielu dużych polskich miastach korzystanie z takiej aplikacji jest niezwykle popularne. Nie ma co się jednak dziwić, ponieważ usługa transportowa realizowana przez takiego przewoźnika jest tańsza, szybsza, a także standard jest znacznie wyższy. Sami kierowcy są również zadowoleni wysokimi wynagrodzeniami, co sprawia, że wielu taksówkarzy przeniosło się na tą formę zarobku. Jak zostać kierowcą Bolt? O tym wszystkim piszemy właśnie w tym artykule.

Czy Bolt, to firma godna zaufania?

W Polsce Bolt pojawił się po raz pierwszy w 2017 roku, zastępując estoński koncern Taxify. Obecnie firma ta jest mocnym konkurentem Ubera. Wiele Polaków decyduje się na wezwanie kierowcy za pomocą aplikacji, ponieważ to niezwykle wygodna forma skorzystania z usług taksówkarskich. Nie da się ukryć, że to świetna alternatywa wobec korzystania z tradycyjnych przewoźników taksówkarskich, gdzie w pierwszej kolejności trzeba dzwonić do dyspozytorni. Te czasy już mijają. Wielu specjalistów motoryzacyjnych uważa, że przewoźnicy tacy jak Bolt to symbol nowoczesności i postępu technologicznego. Tak samo, jak kamery cyfrowe zrewolucjonizowały branżę filmową i fotograficzną.

Jak skorzystać z usług transportowych Bolta?

Proces wezwania nowoczesnej taksówki do przewoźnika Bolt jest niezwykle prosty i wygodny. Wystarczy zainstalować aplikację i podpiąć kartę płatniczą, aby przewoźnik mógł rozliczać przejazdy w formie online. Ciekawostką jest to, że od jakiegoś czasu przewoźnik ten wprowadził do obrotu skutery 125 ccm, które można samemu wynająć i użytkować.

Jak zostać kierowcą Bolt?

Korzyści wynikające ze współpracy z Boltem pojawiają się nie tylko po stronie klienta, lecz także samego kierowcy, realizującego przejazdy. Obecnie na rynku taksówkarskim widać trend, że doświadczeni taksówkarze, którzy narzekali, że przewoźnicy właśnie tj. Bolt zabierają im pracę, przenoszą się do tego operatora. To jak najbardziej racjonalna decyzja, ponieważ przewoźnicy jak Bolt są obecnie przyszłością branży taksówkarskiej. Wyższe wynagrodzenie, decydowanie o godzinach pracy i pewna praca – to wszystko oferuje Bolt. Jak zostać kierowcą? W tym celu trzeba wejść do aplikacji lub na stronę internetową przewoźnika. Należy rozwinąć trzy kropeczki lub paseczki (w zależności od designu strony czy aplikacji) i kliknąć „zostań kierowcą”. W tej sekcji znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Aby zrobić pierwszy krok, należy wypełnić formularz i czekać na kontakt ze strony przewoźnika. Jednym z warunków dołączenia do floty jest oczywiście posiadanie prawa jazdy, które trzeba udostępnić do weryfikacji.