Jazda na wakacje

Jazda na wakacje

Sprawne poruszanie się po współczesnych miastach to dziś prawdziwe wyzwanie. Na szczęście mamy do dyspozycji kilka skutecznych sposobów, aby wszystkich zostawić w tyle. A kiedy już przebijemy się przez zatłoczone miasto, czas na beztroski wypoczynek. Warto pokusić się o uwiecznienie tych błogich i wyjątkowych chwil. Zawsze można do nich wrócić. Choćby stojąc w korku.

Skutery 50 ccm. Sposób na korek. Dla wszystkich!

To obecnie obowiązujące prawo sprawiło, że skutery 50 ccm przebojem wdarły się na polskie drogi. Aby poruszać się skuterem po drogach publicznych wystarczy dowód osobisty. To niewiele, zwłaszcza, że stajemy się posiadaczami pojazdu znacznie szybszego od roweru, ekonomicznego i niezwykle zwinnego. Docenią je mieszkańcy zatłoczonych miast. Teraz uliczne korki i przytłaczjący ruch w godzinach szczytu nie stanowi żadnego problemu. Lekkie, zwinne i łatwe w obsłudze, znacznie ułatwią poruszanie się po zatłoczonych ulicach wielkich miast. I nie tylko. Skuter to doskonała zabawa i wdzięczny element do nauki jazdy na motocyklu. Daje możliwość oswojenia się z pojazdami tego typu, przed kupnem znacznie mocniejszej maszyny.

Bolt. Jak zostać kierowcą pełnym pasji i zaangażowania?

Posiadasz prawo jazdy i kochasz jeździć samochodem? A gdyby tak miłość do motoryzacji przekształcić w źródło dochodów? To jest możliwe. Wystarczy kilka prostych kroków, by dołączyć do bolt. Jak zostać kierowcą? Przygotuj skan prawa jazdy, dokumentu tożsamości, postaraj się o zaświadczenie o niekaralności i wykonaj niezbędne badania lekarskie. Następnie dodajemy pojazd do bazy i to właściwie koniec ważniejszych wymagań. To przecież oczywiste, że twój samochód ma ważne OC i jest sprawny. Przecież kochasz bezpieczna jazdę samochodem. Witaj w bolt.

Kamery cyfrowe. Aby na dłużej zachować wspomnienia.

Wakacje to czas beztroski i niepowtarzalnych wspomnień. Ale wspomnienia zachowywane w pamięci zacierają się szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli. A gdyby tak zapomnieć o pamięci i najważniejsze wakacyjne chwile zachować na zawsze? Kamery cyfrowe. Niewielkie, niepozorne urządzenia o wielkiej mocy i mnóstwem możliwości. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym, współczesne kamery to subtelne urządzenia mieszczące się w niewielkiej torbie lub plecaku. Wspomagane przez wydajne baterie, pojemne karty pamięci, dają możliwość zarejestrowania niejednej szalonej wyprawy. A co najważniejsze. Do wspomnień można wrócić w dowolnym momencie. Nawet po latach, a tak jakby wczoraj.